Zwierzęta w naszej Gminie Drukuj


OGŁOSZENIE !

W miejscowości Niwiska Górne, gmina Pajęczno został znaleziony piesek, kundelek, umaszczenie biało – brązowe, średniej wielkości. Jeśli ktoś z Państwa zna właściciela lub chciałby przygarnąć zwierzaka proszony jest o kontakt z Urzędem Miejskim w Pajęcznie  p. 103 lub  telefonicznie (034) 311 15 23 wew. 222.


“Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pajęczno w 2020 roku”


Pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom za pomoc w postaci zbiórki karmy dla potrzebujących zwierząt z terenu gminy Pajęczno przeprowadzonej z okazji akcji „Świąteczna paka dla psiaka” w okresie Świąt Bożego Narodzenia w supermarkecie Intermarche, jak również z okazji Światowego Dnia Kota w dniu 15.02.2020 r. przeprowadzonej w supermarkecie Biedronka.

Dzięki Waszemu dobremu sercu udało nam się zebrać ok. 100 kg karmy dla potrzebujących psiaków jak również 65 kg dla bezdomnych kociaków.

Ogromne podziękowania należą się Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie oraz Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu akcji.

W imieniu naszych szczekających i miałczących podopiecznych serdecznie dziękujemy.NIE KUPUJ! ADOPTUJ!

Poniżej prezentujemy fotografię zwierząt (psy, suczki) przebywających w Hotelu Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny, Schronisko, Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adopcyjne Wojtyszki 18, 98-277 Brąszewice.

Informacji o ewentualnej adopcji udzieli pracownik Urzędu Miejskiego pod nr tel. 0-34 311-15-23 wew. 222 lub pracownik schroniska pod tel. 512 324 940, który pomoże odpowiednio dopasować zwierzaka pod względem charakteru oraz wieku by opiekun i pies był zadowolony.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij na zdjęcie zwierzaka.

 

 

 

Powrót
`