Adoptuj psa Drukuj

Z roku na rok potrzebujących pomocy psów z terenu Gminy Pajęczno przybywa. Na chwilę obecną posiadamy 11 przemiłych piesków przebywających w Schronisku w Czartkach. Czworonogi są pod stałą opieką weterynaryjną, zaczipowane, zaszczepione, po zabiegach sterylizacji.
Zależy nam, aby nasze zwierzęta (odłapane z terenu naszej gminy) znalazły bezpieczne domy i szczęśliwe życie oraz nigdy nie były bezdomne.
Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad posiadaniem nowego domownika, a tym samym przyjaciela na całe życie to może wśród naszych piesków znajdzie się właśnie ten, który stanie się częścią Waszej rodziny. Zwierzę doceni, że zostało adoptowane, obdarzone miłością i bezinteresownie odwzajemni uczucie swego nowego opiekuna. 

Zachęcamy do podarowania domu i lepszego życia któremuś z tych psów lub suczek. 

Poniżej prezentujemy fotografię zwierząt (psy, suczki przebywających w Przytulisku i hotelu dla zwierząt “Funny Pets”, Czartki 49B, 98-200 Sieradz.
Informacji o ewentualnej adopcji udzieli pracownik Urzędu Miejskiego pod nr tel. 0-34 311-15-23 wew. 222 lub pracownik schroniska pod tel. 43 828-36-46, który pomoże odpowiednio dopasować zwierzaka pod względem charakteru, wieku by opiekun i pies był zadowolony.

 

Zachęcamy do korzystania ze strony schronisk FUNNY PETS w Czartkach, , która pokazuje zwierzęta znajdujące się na stanie ewidencyjnym Gminy Pajęczno.

Tam znajdą państwo zdjęcia psów gotowych do adopcji wraz z ich opisami.

Na stronie znajdują się także podpowiedzi jak przebiega proces adopcyjny, link do ankiety adopcyjnej itp.

 

Link do strony schroniska

Schronisko dla zwierząt w Czartkach Funny Pets

Powrót
`