Aktualności

Break-dance na dużej scenie

Break-dance na dużej scenie
Data publikacji: 14 marca 2012

Sekcja taneczna MGOKiS w ostani weekend wzięła udział w przeglądzie tańca Wieluński Dance i chociaż młodzi tancerze z turnieju wrócili bez medali – to jednak za swoje występy zebrali gorące brawa od publiczności.

 

 

 Warsztaty break-dance prowadzone są w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury już od ponad  2 lat (współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów alkoholowych  w Pajęcznie). Zajęcia prowadzi Rafał Pilawka – laureat wielu tanecznych konkursów.  Grupa konsekwentnie rozwija swoje umiejętności i coraz częściej zapraszana jest na  imprezy taneczne w regionie. Na turnieju w Wieluniu zaprezentowała się 11-osobowy  zespół w składzie: 
 Arek Keler 
 Marek Keler
 Kinga Szczęsna
 Natalia Cichowlas
 Wojtek Stepień
 Adam Zdunek
 Bartek Pazera
 Kamil Gałecki
 Karol Regalski
 Mateusz Jesionek
 Patryk Barylski

W Wieluniu młodzi tancerze zaprezentowali się przed licznie zgromadzoną w hali sportowej publicznością zbierając za swoje występy bardzo pozytywne recenzje. Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do grupy break-dance zapraszamy na zajęcia, które odbywają się w piątki, w sali gimnastycznej,  przy szkolne podstawowej nr1. Poniżej krótka fotorelacja z przeglądu Wieluński Dance.

 

film-relacja

 

Break-dance na dużej scenie

Powrót