Aktualności

FESTYN WAKACYJNY

FESTYN WAKACYJNY
Data publikacji: 24 lipca 2012

Kolejnym wydarzeniem cyklu imprez „LATO 2012”, które w tym roku składają się na obchody dni miasta był „FESTYN WAKACYJNY”, który odbył się w dniach 21-22 lipca 2012 roku w Parku 1000-lecia w Pajęcznie.

W sobotę 21 lipca na stadionie miejskim miały miejsce imprezy sportowe. Najpierw rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami „SAMORZĄDU” i Juniorów „ZAWISZY” Pajęczno.

Po meczu widzowie mogli obejrzeć pokaz w wykonaniu żużlowców CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa.

Muzyczną część festynu rozpoczęły lokalne zespoły bluesowo – rockowe: GREEN BAND, NOWA ENERGIA i JACK KRANERS. Po solidnej dawce mocnego uderzenia przyszedł czas na rytmy dance. Na scenie zaprezentowały się kolejno dwa czołowe zespoły reprezentujące gatunek disco czyli D-BOMB i CHANEL. Pierwszy dzień festynu zakończyła dyskoteka, którą poprowadził, jak zawsze z fantazją, znany i lubiany DJ GOŁĄB.

Niedziela 3 lipca rozpoczęła się od turnieju siatkówki plażowej, w którym rywalizacja trwała do późnych godzin wieczornych. O godzinie 17 na scenie zaprezentowali się najmłodsi wykonawcy – dzieci uczące się gry na różnych instrumentach w MGOKiS Pajęczno oraz Stowarzyszeniu Artystycznym.

Następnie najmłodszą widownię zabawiali artyści z Krakowa w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek”. O godzinie 19 z autorskim setem wystąpił lokalny przedstawiciel muzyki hip-hop – KACOR.  Gwiazdami wieczoru byli ponownie wykonawcy muzyki disco-dance: LONG & JUNIOR oraz B-QLL.  Całą imprezę zakończyła zabawa przy muzyce zespołu REMIX.

 

FESTYN WAKACYJNY

Powrót