Aktualności

TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ

TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ
Data publikacji: 02 sierpnia 2012

W dniu 22 lipca nad Jeziorem Matusowiec w ramach Festynu Wakacyjnego odbył się I Turniej siatkówki plażowej w kategorii Open. Do udziału zgłosiło się 19 zespołów, w tym dwa zespoły damsko-męskie.

W zmaganiach udział brali zarówno zawodnicy z powiatu pajęczańskiego oraz Bełchatowa i Wielunia. Rozgrywki odbywały się systemem brazylijskim i  był to I etap rywalizacji.

II etap został rozegrany 27 lipca  na boisku za MGOKiS w Pajęcznie. Już po pierwszych meczach widać było dobrą formę zawodników co zapowiadało ciekawą rywalizację w meczach finałowych. Faworytami turnieju okazała się drużyna Matejczyk Bartłomiej/Czajkowski Krzysztof, która po zaciętym pojedynku finałowym pokonała parę Woźniak Bartosz/Mikołajczyk Damian. Po ciężkiej przeprawie na III miejscu uplasował się zespół Płaza Piotr/Gradek Łukasz. Zawodnicy mimo, iż rywalizowali między sobą musieli się też zmierzyć z upałem, kóry w końcowej części turnieju dawał się szczególnie we znaki. Trud zmagań jednak został wynagrodzony w postaci nagród rzeczowych i statuetek. Nad przebiegiem zawodów czówali sędziowie Piotr Trawczyński i Robert Bilski. Turniej został zorganizowany przy współpracy z MUKS „Libero” Pajęczno, nowo powstałym klubem zrzeszającym sympatyków piłki siatkowej. Relacja foto poniżej.

Robert Bilski

MUKS LIBERO

TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Powrót