Aktualności

Wizyta Mikołaja w Pajęcznie

Wizyta Mikołaja w Pajęcznie
Data publikacji: 07 grudnia 2012

W czwartek 6 grudnia w godzinach południowych mieszkańcy Pajęczna mieli okazję spotkać na ulicach naszego miasta wyjątkowego gościa. To Święty Mikołaj przejechał ulicami naszego miasta rozdając napotkanym przechodniom słodycze.

Zimowa aura w Pajęcznie zaskoczyła nie tylko opadami śniegu, ale również niespodziewaną wizytą świętego Mikołaja.  Mikołaj przejechał ulicami naszego miasta – co prawda nie saniami a bryczką – w towarzystwie swojej dzielnej świty. Napotkanych mieszkańców obdarowywał słodyczami i dobrym słowem. Wielu przechodniów oprócz radości z prezentów, nie mogło oprzeć się wrażeniu, że Mikołaj jest bardzo podobny do jednej z osób na codzień urzędujących w pajęczańskim Ratuszu.

Wizyta Mikołaja w Pajęcznie

Powrót