Aktualności

Siatkarskie święto w Parku 1000 lecia !!!

Siatkarskie święto w Parku 1000 lecia !!!
Data publikacji: 09 lipca 2013

Piękna pogoda pozwoliła na zorganizowanie w dniach 6-7 lipca 2013r. turnieju piłki siatkowej plażowej o Puchar MUKS Libero Pajęczno pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta oraz Starosty Powiatu Pajęczańskiego.

W sobotę rozegrano cztery kategorie wiekowe, zaczynając od szkoły podstawowej – dziewczęta i chłopcy, gimnazjum dziewczęta oraz OPEN kobiety.
Najlepsza wśród najmłodszych dziewcząt okazała się para Katarzyna Żygadło/ Aleksandra Charciarek, za nimi Patrycja Grelińska/ Róża Nowak, trzecie miejsce Martyna Kiełbik/Kinga Jura, tuż za podium Wiktoria Gocałek/Julia Leszczyk oraz Aleksandra Gawron/Wiktoria Hałaczkiewicz.
W kategorii gimnazjum na najwyższym podium stanęła para Wiktoria Zięba/Izabela Klimczyk, drugie miejsce Patrycja Bzdak/Katarzyna Dłużewska, trzecie miejsce Daniela Wystup/Julia Rojek.
W kategorii Open bezkonkurencyjna okazała się para Aneta Walaszczyk/Anna Borkowska pokonując po zaciętej walce drugie na podium Karolina Plucińska/Kinga Jura, na trzecim miejscu uplasowała się para Paulina Mikołajczyk/Dajana Mielczarek.

Niedziela należała do par męskich gimnazjum i Open (w sumie wystąpiło 25 par). Najlepsza wśród gimnazjalistów okazała się para trenująca w klubie Libero Sebastian Borkowski/Tomasz Szczęsny, drugie miejsce Norbert Trawczyński/Damian Bilski, trzecie miejsce Brayan Kubielski/Dawid Hałaczkiewicz.
W ostatniej kategorii najwyższe trofeum zdobyła para Damian Mikołajczyk/Marcin Mikołajczyk, drugie miejsce Bartosz Łuczak/Piotr Rozmarynowski, trzecie miejsce Przemysław Łyko/Łukasz Leśniak. Miło było zobaczyć tak duże zainteresowanie co pozytywnie nastraja do dalszej pracy z młodzieżą  – podkreślił prezes klubu Michał Marchewka. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne siatkarskie wydarzenia organizowane przez MUKS Libero. Podziękowania należą się również dla Drukarni i Biura Podróży KOLUMB za ufundowanie upominków.

Siatkarskie święto w Parku 1000 lecia !!!

Powrót