Aktualności

KOLEJNY SIATKARSKI WEEKEND MUKS LIBERO

KOLEJNY SIATKARSKI WEEKEND MUKS LIBERO
Data publikacji: 29 października 2013

Miniony weekend przyniósł kolejne mecze drużyn MUKS LIBERO. W piątek na własnym parkiecie grały kadetki, a w niedzielę w Łodzi zaprezentowali sie juniorzy.

Na początek siatkarki MUKS Libero Pajęczno w piątek 25 października od godziny 18 rywalizowały z Omegą Kleszczów. Była to druga kolejka Wojewódzkiej Ligi Kadetek w której swój udział potwierdziło 20 zespołów z całego województwa. Zawodniczki Libero pomimo zaciętej walki musiały uznać wyższość koleżanek z Kleszczowa pozwalając im wywieźć cenne zwyciestwo 3-0. Momenty zrywu i dobrej gry naszych zawodniczek niejednokrotnie zmuszały do popełniania błędów  podopieczne trenera Marka Kwiecińskiego. Niestety zabrakło pewności w grze i tzw ogrania na boisku. Licznie zgromadzona publiczność wspierała nasz zespół za co serdecznie dziękujemy.Kolejny przeciwnik naszej druzyny oraz miejsce i tremin spotkania nie są jescze znane.
Natomiast w samo południe niedzieli 27 października podopieczni Krystiana Sobierajskiego zmierzyli się z  Wifamą Łódź – jednym z faworytów Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Niestety dobra forma siatkarzy z Wifamy nie pozwoliła ugrać ani jednego seta naszym zawodnikom. Popełnili oni dużo błędów własnych mimo, iż momentami zawiązywała się wyrównana walka.  Jednak to gospodarze skutecznie zdobyli komplet punktów na swoim parkiecie. Wynik 3-0 pozwolił umocnić się drużynie Wifamy na pierwszej lokacie w naszej grupie. Chłopakom z Libero pozostaje walka o utrzymanie 3 miejsca w tabeli. Kolejny mecz juniorów odbedzie się 17 listopada i bedzie wyjazdem do Lechia Tomaszówa Mazowieckiego.
Zapraszamy do wspólnego kibicowania

KOLEJNY SIATKARSKI WEEKEND MUKS LIBERO

Powrót