Aktualności

MGOKiS zaprasza na koncert

MGOKiS zaprasza na koncert
Data publikacji: 03 grudnia 2013

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na wyjątkowy wieczór muzyczny. W połowie grudnia do kina Świteź zawitają francuski songwriter Guillaume Maupin, oraz zespół Lilly Hates Roses. 

Lilly Hates Roses – są laureatami prestiżowego konkursu Make More Music. Premiera ich płyty Someting to happen miałą miejsce 30 lipca, a za nimi już debiut na falach amerykańskiego eteru w kultowej stacji radiowej KEXP, również radiowa Trójka zaprosiła ich na pełnowymiarowy koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Wielki świat bardzo szybko zainteresował się Lilly Hates Roses. Bardzo entuzjastycznie i ciepło przyjęci na Opener Festival oraz Slot Art Festival.  Właśnie zakończyli swą 25 koncertową trasę promującą swój debiutancki album „Something to happen”. Pajęczno będzie ostatnim przystankiem na koncertowej mapie LHR w 2013 roku.

 

Guillaume Maupin  – tradycyjna muzyka francuska, dziwne gitarowe melodie, covery,– to znaki firmowe jego koncertów. Dzielił scenę z takimi kapelami jak Jeffrey Lewis, The Ex, Old Time Relijun, The Fall czy René Binamé. Guillaume koncertował po całym świecie – występował w USA, na Syberii, w Szwajcarii, Niemczech czy Rumunii. Występował w kameralnych klubach, ale też na wielkich scenach dużych festiwali.

Zapraszamy!. Koncert odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia, o godz. 19.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem.

 

Powrót