Aktualności

SPOTKANIE ŚRODOWISKOWE

SPOTKANIE ŚRODOWISKOWE
Data publikacji: 14 marca 2014

W dniu 13 marca 2014 roku w sali lokalu Alibi przy ul. Cmentarnej w Pajecznie odbyło sie doroczne spotkanie z przedstawicielami życia gospodarczo – kulturalno – społecznego Gminy i Miasta Pajęczno. Zaproszenie Burmistrza Pajeczna Dariusza Tokarskiego przyjęło ponad 120 osób, które na codzień dają sie poznać jako zaangażowane w działania na rzecz społeczeństwa. Wśród zaproszonych gości znależli się: właściciele firm, przestawiciele najważnjejszych instytucji, organizacji i stowarzyszeń działajacych na terenie Pajęczna.

Spotkanie – jak zawsze – było dobrą okazją do wymiany poglądów i spostrzezeń, a także do zapoznania z planami władz samorzadowych na najbliższy okres. W krótkim wystąpieniu na początku spotkania Burmistrz Dariusz Tokaski podziękował gościom za przybycie i za wkład jaki wnoszą w funkcjonowanie lokalnej społeczności.
O część artystyczno – rozrywkową spotkania zabał Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajecznie prezentując dokonania swoich podopiecznych. Gościom zaprezentowali sie kolejno: grupa instrumentalno – wokalna Andrzeja Freusa, Łukasz Jasek i Agnieszka Kupiec (grupa teatralna "Waliza" – pod kierunkiem Agnieszki Uchrońskiej-Kowalskiej) oraz grupa tańca break-dance pod kierunkiem Rafała Pilawki.

SPOTKANIE ŚRODOWISKOWE

Powrót