Aktualności

URODZINY NAJSTARSZEGO MIESZKAŃCA PAJĘCZNA

URODZINY NAJSTARSZEGO MIESZKAŃCA PAJĘCZNA
Data publikacji: 22 kwietnia 2014

W dniu 19 kwietnia 2014 roku 102 lata ukończył mieszkaniec naszego miasta Pan Józef Gajęcki. Z tej okazji w dniu 22 kwietnia Szanownego Jubilata odwiedziła delegacja władz samorzadowych Gminy i Miasta Pajęczno.

Serdeczne życzenia, bukiet kwiatów oraz upominek w postaci kosza słodyczy wręczył Panu Józefowi Burmistrz Pajęczna Dariusz Tokarski, gratulując tak długiego i udanego życia. Do życzeń dołaczyli się Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Marchewka, Sekretarz Gminy Justyna Stochniałek oraz kierownik USC Karolina Wybranic – Kapela. Wizyta przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze pełnej radosnych wspomnień.
Pan Józef Gajęcki jest obecnie nasjtarszym mieszkancem naszej Gminy – urodził się w 1912 roku. W dalszym ciągu cieszy się dobrym zdrowiem, kondycją i humorem.
Życzymy Panu Józefowi wielu dalszych lat pogodnego życia.

URODZINY NAJSTARSZEGO MIESZKAŃCA PAJĘCZNA

Powrót