Aktualności

AKADEMIA NORDIC WALKING – spotkanie drugie

AKADEMIA NORDIC WALKING – spotkanie drugie
Data publikacji: 19 maja 2014

W niedzielę 18 maja już po raz drugi na Stadionie Miejskim w Pajęcznie odbyły się zajęcia Akademii Nordic Walking. Wzięło w nich udział ok. 30 osób. Dzięki profesjonalizmowi prowadzącego (Michał Zarębski – JEST LEPIEJ Częstochowa) uczestnicy w znacznym stopniu poprawili swoje umiejetności w zakresie uprawiania tej formy rekreacji.

Miła i sympatyczna atmofera udzieliła się wszystkim uczestnikom zajęć. Mamy nadzieję, że nie poprzestaną oni na krótkotrwałym zainteresowaniu tym sportem, ale bedą doskonalić technikę chodzenia z kijkami wykorzystując zdobytą wiedzę. Postępy będzie można ocenić jesienią – kiedy organizatorzy planują kolejne zajęcia.
Dziękujemy wszystkim za liczny udział, który świadczy o świadomości mieszkańców Pajęczna, co do znaczenia ruchu na świeżym powietrzu dla zachowania dobrego zdrowia i kondycji.
Zajęcia nordic walking zostały sfinansowane w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Przedziwdziałania Alkoholizmowi i Narkomanii w Gminie i Mieście Pajęczno na 2014 rok.

AKADEMIA NORDIC WALKING – spotkanie drugie

Powrót