Aktualności

WIELKI SUKCES SIATKARZY – 7 MIEJSCE W FINALE LICEALIADY

WIELKI SUKCES SIATKARZY – 7 MIEJSCE W FINALE LICEALIADY
Data publikacji: 20 czerwca 2014

W Ostródzie na Mazurach w dniach 20-22 czerwca obywa się Finał MIstrzostw Polski Szkół Ponadgimnazjalnych "LICEALIADA 2014" w piłce siatkowej chłopców. Do turnieju awansowała jako mistrz województwa łódzkiego drużyna reprezentująca Zespół Szkół w Pajęcznie, oparata na zawodnikach MUKS LIBERO PAJĘCZNO.

Nasza drużyna rozgrywa spotkania w grupie B. W piątek i sobotę rozgrywane są mecze w grupach, a w niedzielę mecze o końcowe miejsca w Mistrzostwach Polski. W pierwszym spotkaniu ZS PAJĘCZNO pokonał drużynę OOM Olsztyn 3:0. Niestety kolejne 2 mecze zakończyły sie porażkami naszego zespołu: 1:2 z ZS Nr 4 Wrocław oraz 0:3 z ZSO Ostrowiec Świętokrzyski. A na zakończenie pierwszego dnia finałów wygrana z ZSSal Ostróda 3:0.

W sobotę 21 czerwca porażka w pierwszym meczu z II LO Kędzierzyn 1:2 i wygrana w drugim spotkaniu z II LO Kraków 2:1, co dało naszej drużynie 4 miejsce w grupie i udział w meczach o miejsca 5-8 w końcowej klasyfikacji Mistrzostw Polski.

Jeszcze w sobotę roegrano pierwszy mecz tej fazy, w którym niestety ZS PAJĘCZNO przegrał z ZSS Gostyń 1:2.

W jedynym niedzielnym meczu nasza drużyna pokonała II LO Kędzierzyn i uplasowała się na 7 miesjcu w ostatecznej klasyfiakcaji.

To największy sukces pajęczańskiej siatkówki w całej jej historii. Jeszcze nigdy nasz zespół nie zajął tak wysokiego miejsca w finałowych rozgrywach centralnego szczebla. Gratulujemy zawodnikom, terenerowi Ktrystianowi Sobierajskiemu oraz całemu MUKS LIBERO.

Więcej szczegółów o turnieju, w tym wyniki wszystkich spotkań mozna znaleźć TUTAJ

 

Mecze naszego zespołu (zawsze rogrywane są 3 sety)

 

Piątek 20 czerwca – mecze grupowe

godz.10.45 ZS PAJĘCZNO – OOM Olsztyn 3:0

godz.12.00 ZS PAJĘCZNO – ZS Nr 4 Wrocław 1:2

godz.15.30 ZS PAJĘCZNO – ZSO Ostrowiec Św. 0:3

godz.18.30 ZS PAJĘCZNO – ZSSal Ostróda 3:0
 

Sobota 21 czerwca – mecze grupowe c.d.

godz. 10.45 ZS PAJĘCZNO – II LO Kędzierzyn 1:2

godz. 12.00 ZS PAJĘCZNO – II LO Kraków 2:1

 

mecze o miejsca 5-8

ZS PAJĘCZNO – ZSZ Gostyń 1:2

ZS PAJĘCZNO – II LO Kędzierzyn 2:0

WIELKI SUKCES SIATKARZY – 7 MIEJSCE W FINALE LICEALIADY

Powrót