Aktualności

MŁODZI TANCERZE NAGRODZENI PRZEZ BURMISTRZA

MŁODZI TANCERZE NAGRODZENI PRZEZ BURMISTRZA
Data publikacji: 01 listopada 2014

Podczas obrad XXXVIII sesji Rady Miejskiej w Pajęcznie wreczone zostały Nargrody Burmistrza dla wyrózniających sie tancerzy. Otrzymali je: Mateusz Lechowski (sportowy taniec towarzyski) oraz gurpa tancerzy break-dance: Natalia Cichowlas, Kamil Gałecki, Wojciech Stepień, Adam Zdunek, Arkadiusz Keller i Marek Keller.

Najważniejsze osiągnięcia nagrodzonych tancerzy.
Mateusz Lechowski wraz z partnerką, Kamilą Popczyk zdobyli ostatnio najwyższą krajową klasę „A” w tańcu towarzyskim w stylu standardowym. Aktualnie wraz z kadrą Państwa Adriana i Marty Dobrowolskich przygotowują się do Mistrzostw Polski, wkrótce powalczą też o Puchar Okręgu Śląskiego.
Kamil Gałecki:
„Bitwa w Świętym Mieście” – I miejsce w zawodach breakdance w 2012 roku w Częstochowie w kat. do 13 lat
II miejsce w zawodach breakdance w 2013 r. – Przyjezierze
I miejsce w Konkursie Breakdance „Oldskulowe Trampki” w 2014 r. w Zdunach w kat. IV – VI Szkół Podstawowych i Gimnazjów.
Natalia Cichowlas: wyróżnienie specjalne za najlepszy footwork w Konkursie Tańca Breakdance „Oldskulowe Trampki” w 2014 roku w Nowych Zdunach.
Wojciech Stępień: I miejsce w Konkursie Tańca Breakdance 2014 – Małe Ciche.
Grupa w składzie; Kamil Gałecki, Natalia Cichowlas, Wojciech Stepień, Adam Zdunek i Mateusz Jesionek (obecnie już nie tańczy) zdobyła I meijsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle „Move It” w Piotrkowie Trybunalskim w 2013 roku.

MŁODZI TANCERZE NAGRODZENI PRZEZ BURMISTRZA

Powrót