Aktualności

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA ZAWODNIKÓW KS ORIENT

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA ZAWODNIKÓW KS ORIENT
Data publikacji: 18 marca 2015

W ubiegły weekend dziewięcioosobowa reprezentacja pajęczańskiej sekcji Klubu Sportowego ORIENT wystartowała w XXII MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI TAEKWONDO ZS PUT. W turnieju udział wzięło prawie 600 zawodników z Polski i 3 ekip zagranicznych.

Start w zawodach okazał się wielkim sukcesem dla naszych zawodników! Wróciliśmy z 4 medalami: 1 złotym, 2 srebrnymi i 1 brązowym – wylicza instruktorka Magdalena Makowska.
W gronie medalistów znaleźli się: Marcel Pęciak – Mistrz Polski w konkurencji technik specjalnych dzieci rocznik 2006 6 cup i wyżej, Maciej Pietruszka – podwójny Wicemistrz Polski w konkurencji technik szybkościowych i technik specjalnych dzieci rocznik 2006 6 cup i wyżej, Błażej Suszekdrugi Wicemistrz Polski w konkurencji technik specjalnych dzieci rocznik 2006 do 7 cup.
Pozostali reprezentanci to: Daniel Korus, Maja Sukiennik, Szymon Łasoń, Eryk Szczypiór, Amelia Skoczylas, Pola Suszek.
Poziom sportowy turnieju był niezwykle wysoki, kategorie obsadzone bardzo licznie. Dojście do strefy medalowej wymagało od zawodników zwycięstwa nad co najmniej kilkoma przeciwnikami.
Dodatkowo, podczas Mistrzostw przedstawiono wyniki klasyfikacji rocznej klubów ZS PUT za rok 2014. Dzięki ciężkiej pracy zawodników i kadry instruktorskiej ORIENT zajął 3. miejsce w rankingu.
Zawodnicy z Pajęczna trenują w Hali Sportowej przy Gimnazjum, pod okiem instruktorki Magdaleny Makowskiej, III Dan, Klub Sportowy ORIENT.

 

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA ZAWODNIKÓW KS ORIENT

Powrót