Aktualności

PRZYGARNIJ BEZDOMNEGO PSA

PRZYGARNIJ BEZDOMNEGO PSA
Data publikacji: 26 marca 2015

Od dłuższego czasu za pośrednictwem naszej strony (zakładka "DO SERCA PRZYTUL PSA") można dowiedzieć się o możliwości adopcji psów znajdujących się w schronisku. Prezentujemy zdjęcia psów pochodzących z naszej gminy. Szczegółowe informacje – TUTAJ. Zaadoptowac można również psy, które jeszcze nie trafifiły do schroniska, a którym możemy pomóc w znalezieniu dobrego domu.

W miejscowości Patrzyków, w starym, opuszczonym budynku oszczeniła się niewielka, bezdomna, około 3 letnia suczka rasy mix. Suczka jest łagodna, ułożona i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Szczeniaków jest 9 (5 suczek i 4 pieski). Będą one raczej małymi pieskami. Obecnie mają one około 4 tygodnie i otwarte oczy. Psia rodzina aktualnie znajduje się w domu tymczasowym na terenie Pajęczna. Aby zapobiec umieszczeniu psów w schronisku, apelujemy do wszystkich miłośników czworonogów o ich adopcję. Adopcje będzie można realizować po osiągnięciu przez szczenięta wieku ok. 6-7 tygodni. Przed adopcją szczenięta zostaną odrobaczone, zaszczepione i zachipowane. Psia matka zostanie natomiast obligatoryjnie wysterylizowana. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Osoby potencjalnie zainteresowane adopcją zwierząt mogą kontaktować się bezpośrednio z Panią Beatą Sobolewską (tel. 720811771), koordynującą akcję szukania domów dla psów.

PRZYGARNIJ BEZDOMNEGO PSA

Powrót