Aktualności

DO SERCA PRZYTUL PSA

DO SERCA PRZYTUL PSA
Data publikacji: 14 września 2015

Pies najlepszym przyjacielem człowieka – to prawda znana od wieków. Nie zawsze jednak ludzie potrafią odwzajemnić psie uczucie. W skrajnych przypadkach porzucone czworonogi lądują w schroniskach. I choć mają tam zapewnioną fachową opiekę, to przecież nawet najlepsze schronisko nigdy nie będzie dla psa prawdziwym domem.

Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie wspiera „psie adopcje”. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy fotografie czworonogów ze schroniska – Hotel dla zwierząt i ptactwa domowego z siedzibą w Wojtykszach koło Sieradza, które oczekują na nowych właścicieli. Wspólną cechą wszystkich tych zwierząt jest fakt, ze pochodzą one z naszego terenu i zostały przewiezione do schroniska jako bezpańskie, wałęsające się psy.
Każdy kto zdecyduje się zabrać ze schroniska któregoś z prezentowanych przez nas psów może liczyć na pomoc ze strony Urzędu Gminy i Miasta w Pajęcznie w załatwianiu wszelkich formalności, a nawet w bezpłatnym przewiezieniu czworonoga ze schroniska do nowego domu. Adopcja jest całkowicie bezpłatna, a wszystkie psy są zdrowe i poddane obowiązującym szczepieniom. Wkrótce zamieścimy w tym miejscu kolejne fotografie psów. Zachęcamy do adopcji psów.
Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela odpowiedni pracownik Urzędu Gminy i Miasta w Pajęcznie w pokoju 103 (parter) oraz telefonicznie 34/311-15-23 wew. 222. Podczas kontaktu prosimy o posługiwanie sie numerem identyfikacyjnym czipu (umieszczonym pod zdjęciem).

DO SERCA PRZYTUL PSA

Powrót