Aktualności

MGOKiS zaprasza na koncert

MGOKiS zaprasza na koncert
Data publikacji: 23 września 2015

koncert_PLAKAT_GYPSY-696x495

UWAGA!!! KONCERT ODWOŁANY!!!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na rockowy wieczór w kinie Świteź. Wystąpią zespoły Smoking Barrelz, oraz Gypsy and the Acid Queen. Koncert odbędzie się 9 października, w kinie Świteź (piątek, godz 19.00).

“Free Smoking Gypsies Tour” to trasa dwóch intrygujących zespołów z Krakowa. Gypsy and the Acid Queen oraz Smoking Barrelz wyruszają w drogę na początku października i zawitają między innymi do Wrocławia, Poznania i Warszawy.
Ważnym punktem na koncertowej trasie będzie również kino Świteź. Smoking Barrelz będą promować swój debiutancki album zatytułowany „Na Zjeździe”. Album zbiera dobre recenzje i podobno świetnie sprawdza się „na żywo”. Gypsy and the Acid Queen to solowy projekt Kuby Jaworskiego (wcześniej m.in. gitarzysta Vallium). Wykorzystując technikę loopowania, sam na scenie tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans inspirowany muzyką lat 70 połączoną z nowatorskim podejściem do muzyki. Warto wspomnieć, że to nie pierwsza wizyta Kuby w Pajęcznie. Projekt Gypsy and the Queen zrobił jesienią prawdziwą furorę podczas kameralnego house-gigu. Koncert w kinie Świteź odbędzie się 9 października, (piątek, godz. 19.00). Bilety (5 zł) do nabycia przed koncertem. Zapraszamy!

 

 

Powrót