Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Data publikacji: 12 maja 2016

Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie informuje, że w dniach 12-15 maja 2016 roku odbędą się na  terenie województwa łódzkiego  Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Więcej informacji na stronie:

http://www.rpo.lodzkie.pl/wynik-wyszukiwania/item/892-zapraszamy-na-dni-otwarte-funduszy-europejskich

Ponadto Ministerstwo Rozwoju zaprasza na konferencję „INTERREG changes the Baltic Sea Region. Stories that inspire”. Konferencja będzie niepowtarzalną okazją nie tylko do uzyskania praktycznych informacji nt. możliwości uzyskania wsparcia EU, ale przede wszystkim będzie okazją do nawiązania szerokich kontaktów międzynarodowych, uzyskania informacji nt. możliwości rozszerzenia swojej działalności, dołączenia do istniejących już sieci współpracy i klastrów, a także stworzenie nowych.  Konferencja skupi podmioty działające w różnych sektorach gospodarki z krajów leżących wokół Morza, w tym przedsiębiorców, instytucje naukowo-badawcze, jednostki badawcze, stworzy też możliwość rozmowy z ekspertami w wybranych dziedzinach, a także z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Więcej informacji na stronie:

http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/szkolenia/rejestracja-na-konferencje-interreg-changes-the-baltic-sea-region-stories-that-inspire/

Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Powrót