Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie i Mieście Pajęczno

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie i Mieście Pajęczno
Data publikacji: 14 października 2016

14 października to szczególna data w kalendarzu – Dzień Edukacji Narodowej czyli popularny Dzień Nauczyciela. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty i wychowania. W naszej gminie uroczyste obchody miały miejsce już w czwartek 13 października, bowiem dzisiejszy dzień jest wolny od zajęć dydaktycznych.

Z okazji święta Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno Dariusz Tokarski skierował do  Dyrektorów, Nauczycieli i Pracowników Oświaty list z podziękowaniami i życzeniami.

Burmistrz Tokarski uczestniczył w uroczystych akademiach z okazji Dnia Edukacji Narodowej jakie odbyły się w  Publicznym Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Pajęcznie i Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Makowiskach. Złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia oraz podziękował za trud wkładany w kształcenie dzieci i młodzieży. Nauczyciele Publicznego Gimnazjum odebrali nagrody przyznane przez Dyrektora Szkoły P. Danutę Skoczylas.

W obu placówkach pa częściach oficjalnych uczniowie zaprezentowali bardzo interesujące programy artystyczne. Z przymrużeniem oka, ale w ciepły i sympatyczny sposób ukazano w nich szkolne realia.

Przedstawiamy fotorelacje z tych uroczystości:

Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Pajęcznie

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach

List Burmistrza do Dyrektorów, Nauczycieli i Pracowników Oświaty

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie i Mieście Pajęczno

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie i Mieście Pajęczno
Powrót