Aktualności

Nowy plac zabaw dla dzieci

Nowy plac zabaw dla dzieci
Data publikacji: 21 czerwca 2017

Supermarket Intermarché w Pajęcznie zaprasza na otwarcie nowego placu zabaw dla dzieci.
W czwartek 22 czerwca, o godz. 13:00, z okazji nadchodzących wakacji, właściciele supermarketu Intermarché w Pajęcznie przekażą do użytku mieszkańców nowy plac zabaw, zlokalizowany na terenie parafii p.w. Narodzenia Pańskiego przy ul. Ogrodowej 91. Oficjalnemu otwarciu placu towarzyszyć będą pełne wrażeń atrakcje oraz niezapomniana zabawa.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele sklepu Intermarché przy ul. Kościuszki w Pajęcznie przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Dla dzieci czekają gry i zabawy z animatorami, m.in. wyścigi, rzuty do celu oraz slalom pomiędzy przeszkodami. Każdy uczestnik zabawy otrzyma słodki upominek oraz nagrody.

Celem kampanii „Place Zabaw – Muszkieterowie” jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych i kolorowych placów zabaw, których w Polsce wciąż brakuje. Akcja prowadzona jest przy wsparciu władz lokalnych lub instytucji, które wyznaczają i przygotowują teren, na którym budowane są place zabaw. Muszkieterowie pokrywają koszty zakupu oraz montażu zestawów zabawowych. Plac zabaw w Pajęcznie to już 132. plac, wybudowany w ramach tej akcji. Właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché łącznie przeznaczyli na budowę placów już prawie 3 500 000 zł.

„Place zabaw-Muszkieterowie” to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby mieszkańców, które są niezwykle istotne nie tylko dla Fundacji, ale dla wszystkich przedsiębiorców, zrzeszonych w Grupie Muszkieterów. Z tego właśnie względu place zabaw powstają tam, gdzie ich naprawdę brakuje, a gotowy obiekt staje się własnością lokalnej społeczności – mówi Marek Feruga, Prezes Fundacji Muszkieterów.

Plac zabaw w Pajęcznie wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewniają dzieciom wspaniałą i bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych zabawek, instalowane są m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownica. Plac zabaw na terenie parafii przy ul. Ogrodowej będzie dostępny dla wszystkich maluchów oraz ich rodziców.

Informacje o Fundacji Muszkieterów

Fundacja Muszkieterów została założona w 2002 roku przez prywatnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami Intermarché i Bricomarché. Fundacja Muszkieterów skupia swoje działania na niesieniu pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej oraz wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży. Od początku istnienia do 2016 r. Fundacja prowadziła ogólnopolską akcję charytatywną „Konwój Muszkieterów”, a od 2008 roku przy współpracy z samorządami terytorialnymi prowadzi akcję społeczną „Place Zabaw Muszkieterowie”. W ubiegłym roku przystąpiła do realizacji kolejnego projektu charytatywnego organizując „Wakacje z Muszkieterami” dla niemal 1000 dzieci z całej Polski do malowniczych miejscowości nadmorskich i górskich.

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 290 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 370 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów w Polsce znajduje się na stronie www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Eliza Orepiuk-Szymura
Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów
ITM Polska Sp. z o. o.,
Św. Mikołaja 5, Swadzim
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. 61 665 12 09
e-mail: eorepiuk@mousquetaires.com

Powrót