Aktualności

Duży sukces młodych piłkarzy z Pajęczna

Duży sukces młodych piłkarzy z Pajęczna
Data publikacji: 20 czerwca 2017

W dniu 18 czerwca 2017 roku młoda drużyna Zawiszy Pajęczno (rocznik 2007) wraz z trenerem Bogusławem Okrzesikiem uczestniczyła w turnieju organizowanym w Zabrzu. Gospodarzem turnieju była drużyna Gwarka Zabrze.

Gwarek Zabrze znany jest od wielu lat jako najlepiej szkoląca młodzież szkółka piłkarska w naszym kraju.

Nasza drużyna spisała się znakomicie zajmując w gronie ośmiu drużyn trzecie miejsce. Drużyna rozegrała jednego dnia dziesięć spotkań, z czego wygrała siedem, dwa razy remisowała i raz przegrała. Znakomita postawa drużyny znalazła odzwierciedlenie w ocenie zawodników: Filip Popiel został jednogłośnie wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Należy wspomnieć o pajęczańskich kibicach, którymi byli rodzice zawodników. W licznej grupie z flagami i wielkim klubowym banerem głośno dopingowali oni naszych chłopaków, za co zawodnicy bardzo dziękują.

Skład naszej drużyny: Maciej Mizera, Hubert Kwaśnik, Wiktor Franczak, Igor Drawicz, Krystian Kwaśnik, Bartosz Jura, Michał Kucharski, Filip Popiel, Seweryn Cieślak, Paweł Kopera, Adrian Kamiński, Kacper Kupis i Piotr Wawrzak.

Duży sukces młodych piłkarzy z Pajęczna

Powrót